KONST / Litografier / Litografi 7876138
nr 787 6138
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Litografi, Théo Tobiasse (f. 1927), 63/200, signerad, 48x64
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 oktober 2012
28/10 19:08:48
- Klassiska
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse